Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
град Варна, ВИНС-Червен площад
360 000 €
704 098.80 лв.

(2 449 €, 4 789.83 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:03 на 20 април, 2026 год.
Обявата е посетена 397 пъти.
Площ:
147 m2
Етаж:
3-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2000 г.

Описание на имота:

СУПЕР Светъл и Просторен! Топ Център!
www.samhome.bg Реф. Номер: 9818
Описание на имота :Просторен дневен тракт включващ кухненски бокс, трапезария и дневна, гледаща на запад, три спални с изложение юг,две бани (едната баня е с два душа, а другата баня е с душкабина, оборудвана с радио, CD, телефон и аларма),два тоалета,коридор с гардероби,Лятно барбекю.
Състояние: След основен ремонт,ново обзавеждане.
Локация: На метри от ВИНС , банкови офиси, Морската градина, Червения площад и пешеходната зона.
Възможност за закупуване на гараж в района. САМ ХОУМ е агенция създадена от брокери с над 10 годишен опит в сферата на недвижимите имоти, нашата цел е да Ви предоставим качествено обслужване, на което ние бихме се радвали ако сме Ваши клиенти!
Особености
Тухла
За контакт:
0878210021
Брокер:
Самуил Хосаин
+35952580158/ +359878210021
Офис: гр. Варна ул.Кракра 1
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
САМ ХОУМ
052580158 / 0888994949
САМ ХОУМ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2016 г.
samhome.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, гр.Варна ул. Рали Мавридов 7
http://samhome.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
град Варна, ВИНС-Червен площад
Обява: 1d177667222179905

360 000 €
704 098.80 лв.
История на цената
(2 449 €, 4 789.83 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, ВИНС-Червен площад

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност